Úvodní stránka > Závod

Propozice Jaroměřský kros


Kdy

2024 termín závodu bude upřesněn Sokolem Jaroměř

Kde

Jaroměř – Josefov, areál pevnosti a podzemních chodeb, jedná se o zcela unikátní prostředí pro krosový běh s členitým profilem tratě a magickým kouzlem tereziánské pevnosti.

Start závodu je pod hradbami pevnosti. Přijeďte na adresu Rudé armády 109, Josefov, 551 02 Jaroměř
Odkaz na mapu

Tratě

Tratě jsou vedeny po pěšinách, vlnitý terén, kopce, tráva, bez překážek, hlavní kategorie přebíhá silnici, která bude krátkodobě uzavřena. Užití treter je možné.

Kategorie

  • věkové kategorie závodu, který je součástí Poháru Iscarex
  • přebor České obce sokolské v přespolním běhu

Ceny

  • Pro první tři závodníky ve všech kategoriích věnujeme věcné ceny. (je možně, že nebude vyhlašování hromadně, ale předání cen proběhne přímo po doběhu v cílovém prostoru)

Součástí vyhlášení je tombola věcných cen podle startovních čísel – losováním. (Dle aktuální situace je možné, že tombola nebude uskutečněna)

Startovné

  • členové Sokola platí dobrovolné startovné
  • děti mladší 13 let včetně startovné 50,–Kč
  • ostatní od 14 let startovné 100 Kč při platbě předem přes účet – přihlášení on-line
  • při přihlášení na místě – platba hotově 150 Kč – platí pro všechny přihlášky na místě v den závodu
  • startovné v Hobby běhu a Hobby běhu se psem je také dobrovolné (výtěžek ze startovného HOBBY běhu je určen pro handicapované)

Využijte možnost přihlášení předem a uspořte na startovném!!!


Vyčerpávající pravidla a podrobnosti závodu

Přihlásit se na závod on-line Od ............ start přihlašování !!

Prosíme všechny závodníky, aby se včas k závodu zaregistrovali on-line nejpozději pět dní před závodem. Rozdělení do tratí a kategorií se děje automaticky podle roku narození, pohlaví a vyplněných údajů o přeborech.

Závodníci registrovaní do deseti dnů před závodem budou mít na svém startovním čísle vlastní jméno.


Bude zřejmě nutný RT-PSR test. Sledujte aktuality na webových stránkách a informujte se ohledně této aktuality minimálně 14 dnů dopředu.

Zázemí závodu

Šatny budou zajištěny v prostoru u závodní kanceláře formou stanů a přístřešků. Prosíme nenechávejte ve stanech cennosti, za odložené věci pořadatel neručí. Vezměte si proto s sebou teplé a suché oblečení, abyste se po doběhu cítili komfortně. V areálu je zařízeno rychlé občerstvení s teplou i studenou nabídkou. K dispozici je zdravotní služba ČČK Jaroměř po celou dobu závodu. Parkovat auta a autobusy je možné na parkovišti nebo podél komunikace. Dbejte pokynů policie a organizátorů. Ubytování je možné zajistit přes TJ Sokol Jaroměř nebo z dostupné nabídky ubytovací kapacity města Jaroměře a okolí. Je možné, že nebude povoleno občerstvení jako služba komerční, proto informujte se před závodem na webových stránkách závodu.

Doprovodný program

Doprovodný program zřejmě nebude možný.

V průběhu dne sportovní masáže zdarma.
Je možné, že masáže a doprovodný program nebude povolen. Informujte se prosím včas na webových stránkách závodu.

Čipová časomíra

Čipové měření závodu zajistí irontime čipová časomíra. Čip je nalepen na zadní straně startovního čísla. Číslo si umístěte na hrudník na nejsvrchnější část oděvu. V cíli číslo nikdy nepřekrývejte rukama. Pozor na vypínání stopek! Číslo nepřehýbejte, nemačkejte, nemuchlejte. Pokud jste si vyzvedli číslo, ale víte, že nepoběžíte, nahlašte to vždy časoměřičům. Více informací o elektronické čipové časomíře na irontime.cz